ЕКО Картонна тарілка-човник клеєна Максі крафт з ламінацією (50шт/уп)
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: CHKEK1
8,03 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Показати всі оптові ціни+380 (98) 074-72-51
Багатоканальний
- +380 (97) 412-25-38Багатоканальний
- +380 (99) 004-16-76Багатоканальний
- +380 (96) 611-14-23Микита - керівник відділу продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нові картонні тарілки з ламінацією, виготовлені з харчового картону. Практичні і дуже зручні, спеціальне покриття захищає від протікання жиру і масла. Підходить для мережі ресторанів швидкого харчування.
Розмір: 206х74х46 мм
Мінімальний завказ - 1 упаковка (50 шт)
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Тарілка |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Матеріал | Папір |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Висота | 46 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 8,03 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.

