Вставка для паски біла КРЕЙДОВАНА 168х168х30 мм (діаметр 137мм) KPP14
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: KPP14
4,48 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни+380 (98) 074-72-51
Багатоканальний
- +380 (97) 412-25-38Багатоканальний
- +380 (99) 004-16-76Багатоканальний
- +380 (96) 611-14-23Микита - керівник відділу продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вставка для пасхи, виготовлена з щільного мікрогофрокартону, дозволяє тримати паску в фіксованому положенні.
Розмір: 168х168х30 мм (діаметр 137мм)
Матеріал: картон крейдований
Колір: білий
Підходить для великодніх коробок:
Арт. KPP3: https://fabrika-upakovki.com/ua/p1387656397-korobka-dlya-pashi.html
Арт. KPP5: https://fabrika-upakovki.com/ua/p930476464-korobka-dlya-pashi.html
Мінімальне замовлення 10 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Діаметр | 137 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Картон |
| Ширина | 168 мм |
- Ціна: 4,48 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.
