Вставка для паски біла КРЕЙДОВАНА 148х148х35 мм (діаметр 114,5мм) KPP13
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: KPP13
4,48 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни+380 (98) 074-72-51
Багатоканальний
- +380 (97) 412-25-38Багатоканальний
- +380 (99) 004-16-76Багатоканальний
- +380 (96) 611-14-23Микита - керівник відділу продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вставка для пасхи, виготовлена з щільного мікрогофрокартону, дозволяє тримати паску в фіксованому положенні.
Розмір: 148х148х35 мм (діаметр 114,5мм)
Матеріал: картон крейдований
Колір: білий
Підходить для великодніх коробок:
Арт. KPP15: https://fabrika-upakovki.com/ua/p2167102197-korobka-dlya-kulicha.html
Мінімальне замовлення 10 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 148 мм |
| Діаметр | 114.5 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Картон |
| Ширина | 148 мм |
- Ціна: 4,48 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.
