Упаковка паперова велика біла для суші та снеків 165х105х58 мм (25шт/уп|4уп/ящ)
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: СТВ-165Б
7,11 ₴
Мінімальне замовлення — 25 шт.
Показати всі оптові ціни+380 (98) 074-72-51
Багатоканальний
- +380 (97) 412-25-38Багатоканальний
- +380 (99) 004-16-76Багатоканальний
- +380 (96) 611-14-23Микита - керівник відділу продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімальне замовлення 25 шт. (паковання)
Наша компанія пропонує якісні контейнери для їжі (фудбокс, чикенбокс, снекбокс), які можна використовувати для найрізноманітніших страв — наприклад, різноманітних салатів і гарнірів із м'ясом. У фудбокс можна покласти крила, нагетси, креветки, рибні палички або стрипси. Таке паковання ідеально підійде для перекусок. У це універсальне паковання ви можете покласти картоплю фрі, бургери, десерти тощо. Наші дизайнери розробили яскравий привабливий дизайн снебоксів у декількох варіаціях.
Технічні характеристики
Матеріал: харчовий картон
Розміри (ДхШхВ), мм: 165х105х58
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 58 мм |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
| Призначення | Для продуктів |
- Ціна: 7,11 ₴
- Мінімальне замовлення: 25 шт.



