Коробка для паски 120х120х150 мм крейдована біла з принтом KPP12
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: KPP12
23,76 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни+380 (98) 074-72-51
Багатоканальний
- +380 (97) 412-25-38Багатоканальний
- +380 (99) 004-16-76Багатоканальний
- +380 (96) 611-14-23Микита - керівник відділу продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеальна зручна коробка для транспортування кондитерських виробів, а саме паски-кексів . Зробить Ваше свято ще більш красивим і привабливим.
Коробка для паски: 120х120х150 мм.
Матеріал: якісний мікро-гофрокартон
Колір матеріалу: білий картон
Мінімальна кількість для замовлення 10 штук.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | Прозорий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | коробка для пасхи |
| Основні | |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 23,76 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.



