Коробка для паски 120х120х150 мм крейдована біла KPP10
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: KPP10
15,22 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни+380 (98) 074-72-51
Багатоканальний
- +380 (97) 412-25-38Багатоканальний
- +380 (99) 004-16-76Багатоканальний
- +380 (96) 611-14-23Микита - керівник відділу продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеальна зручна коробка для транспортування кондитерських виробів, а саме великодня-кексів . Зробить Ваше свято ще більш красивим і привабливим.
Коробка для пасхи-кексів : 120*120*150 мм.
Матеріал:якісний мікро-гофрокартон
Колір матеріалу: білий картон.
Мінімальна кількість для замовлення 10 штук.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 120 мм |
| Основні | |
| Ручки | Плоскі паперові |
- Ціна: 15,22 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

