Контейнер 135х130х54 ПС-9 (500 шт)
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: ПС-9
4,45 ₴
Мінімальне замовлення — 500 шт.
Показати всі оптові ціни+380 (98) 074-72-51
Багатоканальний
- +380 (97) 412-25-38Багатоканальний
- +380 (99) 004-16-76Багатоканальний
- +380 (96) 611-14-23Микита - керівник відділу продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна місткість для зберігання, транспортування продуктів. Ідеально підійде для продажу.
Об'єм: 750 мл
Розмір: 135х130х54 мм
Кількість у ящику — 500 шт (мінінімальне замовлення)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Набір контейнерів/судків |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 750 |
- Ціна: 4,45 ₴
- Мінімальне замовлення: 500 шт.

