Коробка для зефіру 200х200х70мм з вікном
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: KPM102
22,85 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни+380 (98) 074-72-51
Багатоканальний
- +380 (97) 412-25-38Багатоканальний
- +380 (99) 004-16-76Багатоканальний
- +380 (96) 611-14-23Микита - керівник відділу продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка!
Універсальна коробочка ідеально підійде для пакування зефіру та інших кондитерських виробів! Дозволяє легко транспортуватии продукт та має презентабельний вигляд. Виготовлення тільки з якісних екологічних харчових матеріалів.
В нашому асортименті Ви можете знайти відповідну упаковку згідно розмірів продукту!
Розмір: 200*200*70 мм
Матеріал: крейдований картон
Колір: білий, однотонний
Мінімальне замовлення: 10 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Картон |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 22,85 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

