Коробка для паски 170х170х210 мм біла м/г KPP2
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: KPP2
33,04 ₴
31,39 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни+380 (98) 074-72-51
Багатоканальний
- +380 (97) 412-25-38Багатоканальний
- +380 (99) 004-16-76Багатоканальний
- +380 (96) 611-14-23Микита - керівник відділу продажів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеальна зручна коробка для транспортування кондитерських виробів, а саме великодня-кексів . Зробить Ваш подарунок на день народження, річницю весілля, сімейне торжество ще більш красивим і привабливим.
Коробка для пасхи-кексів : 170*170*210 мм.
Матеріал:якісний мікро-гофрокартон
Колір матеріалу: білий картон.
Підходить вставка: https://fabrika-upakovki.com/ua/p1129449616-vstavka-dlya-kulicha.html
Мінімальний кількість для замовлення 10 штук.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | Прозорий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | коробка для пасхи |
| Основні | |
| Форма | Фігурна |
- Ціна: 31,39 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

